Լեզուներ: ქართული Русский English
Երևանյան գրասենյակը կարող եք գտնել հետևյալ կերպ՝
- Եթե գալիս եք «Հանրապետության Հրապարակ» մետրոկայարանի կողմից, թեքվեք դեպի Հանրապետության Հրապարակ և քայլեք ուղիղ դեպի Վազգեն Սարգսյան փողոց։ Ձախ կողմում գտնվում է ՀՀ Կառավարության շենքը, անցեք փողոցը։ Կոնվերս բանկն անցնելիս մի փոքր հեռավորության վրա՝ ձախ կողմում կտեսնեք Պիացցա Գրանդե բիզնես կենտրոնը։ Բիզնես կենտրոնի 3-րդ հարկում գտնվում է ԿԱՀ գրասենյակը։
- Եթե գալիս եք Ամիրյան փողոցի կողմից, Հանրապետության Հրապարակ հասնելիս թեքվեք դեպի Վազգեն Սարգսյան փողոց։ Աջ կողմում գտնվում է Հ․ Պարոնյանի անվան երաժշտական կոմեդիայի պետական թատրոնը։ Անցեք փողոցը դեպի Կոնվերս բանկ և թեքվեք աջ։ Մի փոքր հեռավորության վրա՝ ձախ կողմում կտեսնեք Պիացցա Գրանդե բիզնես կենտրոնը։ Բիզնես կենտրոնի 3-րդ հարկում գտնվում է ԿԱՀ գրասենյակը։
- Եթե գալիս եք Երևանի քաղաքապետարանի կողմից, քայլեք դեպի Խորենացի և Իտալիայի փողոցների խաչմերուկ, անցեք փողոցը և քայլեք դեպի Կենտրոնական Բանկ։ Կենտրոնական բանկի կողքին կտեսնեք Պիացցա Գրանդե բիզնես կենտրոնը։ Բիզնես կենտրոնի 3-րդ հարկում գտնվում է ԿԱՀ գրասենյակը։